Суть проекту «Громади майбутнього» полягає в об’єднанні людей, які не мають власної оселі. Це внутрішньо переміщені особи, біженці, ветерани АТО, багатодітні сім’ї, молоді сім’ї. Ми пропонуємо цим людям самим збудувати собі недороге житло, працювати на території своєї громади й розвивати новий тип взаємовідносин, які базуються на принципах професіоналізму, ініціативності та доброчесності.

Ми прагнемо навчити людей надіятися не на владу, а на власні сили, робити майбутнє своїми руками.

На сьогодні ми уже вирішили питання виділення земельної ділянки під будівництво, створено проектно-кошторисну документацію, розроблені проекти Соціальних договорів та Хартію про партнерство.

Є команда однодумців, які фахово розробили різні складові розвитку – будівельну, екологічну, енергозаощаджуючу, психологічну, освітню. Ми маємо земельну ділянку на Київщині для реалізації першого етапу проекту.

Нас підтримують урядовці, парламентарі, громадські активісти та моральні лідери України. Водночас, ми сподіваємося на політичну волю керівників держави, адже для початку реалізації проекту потрібне політико-правове рішення.

Але головне – це приклад, адже успіх першого етапу стане локомотивом, який зможе вирішити пекучу проблему житла та працевлаштування найвразливішим соціальним групам українцям.

В Україні є давня традиція, яка має назву толока. Жителі села збиралися і відбудовували певну частину поселення. Такий принцип генетично закладений в нас.
Ставайте членами нашої команди, підтримуйте нас!