Громади Майбутнього
Новини

«Громади майбутнього» просять голосувати за Анну Колпачову у проекті «Нові лідери»

Анна Колпачова представляє проект «Громади майбутнього» у національному телевізійному проекті «Нові лідери».

Ідея проекту «Громади майбутнього» – створення доступного житла з робочими місцями для соціально незахищених верств населення.

Ідея участі у телепроекті – створення першого в Україні досвіду публічного та офіційного лобізму інноваційного соціального проекту «Громади майбутнього».

Ми пропонуємо унікальний проект побудови власного житла у сільській місцевості, разом з аграрно-виробничим комплексом та використанням новітніх енергозберігальних технологій.

Ми впроваджуємо новий тип взаємин між членами створених громад, які базуються на принципах професіоналізму, ініціативності та доброчесності.

Ми впевнені, що наш приклад побудови громад нового типу поширюватиметься всією Україною заради покращення рівня та якості життя людей, гармонізації їхніх стосунків.

Покрокова інструкція підтримки учасника проекту «Нові лідери» Анни КОЛПАЧОВОЇ

  1. Зареєструватись тут.
  2. Заповнити реєстраційну форму й отримати пароль для входу у власний кабінет.
  3. Для голосування зайти у власний кабінет за допомогою пароля (отримаєте в смс- повідомленні).
  4. Оберіть кандидата, натиснувши – Проголосувати.
  5. Наш кандидат – Анна КОЛПАЧОВА (Розділ – Соціальний захист).

Онлайн-голосування за лідерів та їхні проекти відбувається з 15 до 23 травня 2019 року. 

«Громади майбутнього» – громадська ініціатива, яка вперше в Україні запропонувала комплексний розв’язок житлових, соціальних, гуманітарних проблем громадян з обмеженими фінансовими можливостями – переселенців, учасників бойових дій на сході країни, багатодітних, молодих і малозабезпечених сімей.

«Нові лідери» – національний телевізійний проект, що дає можливість проявити себе людям, які прагнуть змін і беруть активну участь у громадському житті країни.

Поділіться з друзями