Громади Майбутнього
Новини

«Громади майбутнього» вирішують цілий спектр соціальних проблем – фахівець

«Громади майбутнього» вирішують цілий спектр соціальних проблем – фахівець

Соціальний проект «Громади майбутнього» вирішує цілий спектр наявних у суспільстві проблем і ефективно сприятиме адаптації вразливих верств населення. Таку думку в інтерв’ю  висловила головна спеціалістка відділу реабілітації Державної служби України у справах ветеранів Ірина Шульга.

«Це питання щодо побудови власного житла, що є важливим для формування хороших сімейних цінностей. Демографічна ситуація в нашій країні є кричущою, а одним із важливих чинників зростання кількості створення нових сімей є наявність власного житла», – говорить Шульга.

Це також соціальна й психологічна адаптація колишніх військовослужбовців після бойових дій на сході країни та вимушено переселених мешканців окупованих територій, які втратили свої домівки.

«Я зараз говорю не лише про безпосередніх учасників військового конфлікту на сході України, а й про їхні сім’ї, які часто стикаються з необхідністю по новому сприймати своїх близьких та їх бачення життя», – зазначає реабілітолог.

На її думку, головним позитивним фактором у цих очікуваннях є створення великої кількості робочих місць та забезпечення функціонування містечок із власною інфраструктурою, власною енергетикою та власним виробництвом.

«Важливим є фактор того, що соціальний проект «Громади майбутнього» є не лише можливістю повернення до мирного життя військовослужбовців, а й засобом для досягнення тих цілей, які до військового конфлікту були лише мріями для переважної більшості цієї категорії осіб», – наголошує Шульга.

Нагадаємо, Громадська ініціатива «Громади майбутнього» вперше в Україні запропонувала комплексний розв’язок житлових, соціальних і гуманітарних проблем учасників бойових дій на сході країни, переселенців та інших соціально вразливих верств населення.

Поділіться з друзями