Громади Майбутнього
Новини

На Черкащині розпочали проект соціальної реабілітації ветеранів

В Україні розпочали роботу над створенням платформи е-ветеран. Про це на брифінгу повідомила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

За її словами, у Черкаській області міністерство нині запроваджує пілотний проект, спрямований на психосоціальну реабілітацію ветеранів і членів їхніх родин.

«Ми запустили анкетування, яке надаватиме інформацію про ветеранів щодо освіти, наявності роботи, бажання змінити професію, володіння знаннями чи навичками, задоволення чи незадоволення програмами держави, які спрямовані на покращення життя ветеранів», – розповіла Фріз.

«Анкетування фактично має лягати у створення Єдиного державного реєстру, який надалі буде фундаментом для створення платформи е-ветеран», – уточнила міністр.

Нагадаємо, в Україні створять Єдиний державний реєстр ветеранів війни, який дозволить навести лад у системі обліку ветеранів, з’ясувати їхню реальну кількість та оперативно схвалювати рішення щодо посилення їхнього соціального захисту.

Учасники бойових дій потребують як медичної, так і соціально-психологічної реабілітації задля їхньої соціальної інтеграції в суспільство, вважають фахівці проекту «Громади майбутнього».

Поділіться з друзями