Громади Майбутнього
Новини

На Миколаївщині почали будувати потужну сонячну електростанцію

У селі Прогресівці Миколаївської області розпочалося будівництво сонячної електростанції потужністю 148 МВт. Проект із будівництва реалізують норвезька компанія Scatec Solar спільно з китайською корпорацією PowerChina Guizhou Engineering Co. Ltd.

Запустити у дію СЕС «Прогресівка» планують у першій половині 2020 р. Передбачається, що вона вироблятиме електроенергію з відновних джерел в обсязі близько 187 ГВт. год. на рік. Скорочення викидів вуглекислого газу за рахунок впровадження відновної енергетики запобігатиме глобальним змінам клімату.

Загальна вартість проекту – 124 млн. євро, при цьому 65% капітальних витрат на проект покриває китайська корпорація.

Power China має забезпечити фінансування будівництва, інжинірингові закупівлі та будівництво, а Scatec Solar інвестуватиме в акціонерний капітал і забезпечить управління, експлуатацію та технічне обслуговування, а також послуги з управління активами.

Раніше повідомлялося, що на Миколаївщині за сприяння ЄБРР і Чорноморського банку торгівлі й розвитку збудують сонячну електростанцію потужністю 57,6 МВт.

Верховна Рада ухвалила Стратегію екологічної політики України до 2030 року, яка передбачає розвиток альтернативної енергетики.

Джерело

Поділіться з друзями