Громади Майбутнього
Новини

Новими гуртожитками забезпечать 23 тис. військових

Держава забезпечуватиме військовослужбовців гуртожитками. Це пообіцяв президент Петро Порошенко, відвідуючи 72-гу окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців у новозбудованих гуртожитках у Білій Церкві, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Президент зазначив, що держава цілеспрямовано впроваджує програму будівництва житла для військовослужбовців.

“Я вважаю, що та програма, яку ми запустили по будівництву гуртожитків для військовослужбовців-контрактників – це рекорд”, – заявив Порошенко, зауваживши, що завдяки їй буде забезпечено житлом понад 23 тисячі військових, що становить понад 10% ЗСУ.

“Для нас це велике щастя, що ми у такий спосіб можемо покращити життя наших воїнів”, – додав він.

Зараз у черзі на отримання житла – 47 тисяч українських військових. За деякими оцінками, вирішення цієї проблеми може розтягнутися на сотні років. Експерти пропонують замінити надання військовим житла на грошову компенсацію – як у країнах НАТО, де надають житло на час служби і фінансову підтримку на придбання житла після її закінчення.

Тим часом у Верховній Раді підтримали проект закону про створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни. Це дозволить навести лад у системі обліку ветеранів та забезпечити їхній соціальний захист.

Поділіться з друзями