Зі своїм компаньйоном Денисом Давидовим я працюю над проектом близько двох років. Наш проект є унікальним у багатьох аспектах. Нові ЖК у Києві будуються з однією метою – продаж квадратних метрів. Клієнти купують квадратні метри, а що поза ними – байдуже. Подібна ситуація із котеджами під Києвом. Людина виходить за хвірточку свого двометрового забору і її не цікавить, у якому стані асфальт біля будинку, освітлення, тощо.
У цьому проекті я надихнувся досвідом Данії та Нідерландів. Відповідно до їхньої концепції, людина не купує квадратні метри в житлі, а середовище, в якому воно знаходиться. Ми заклали в проект екопоселення різногранність житлового сектору – вулички та доріжки різного розміру, чотири мікрорайони, різні видові точки. Це буде територія для відпочинку, відновлення сил її мешканців.
Я переконаний, що Україна має право на проект із високою якістю проживання. Українці бачать те, що є, і не знають, що все може бути у рази кращим. Проживання на такій території матиме вплив на свідомість, адже середовище виховує людей. Власне ціль цього проекту – зробити Україну такою, в якій хотілося б жити дітям, а не виїжджати закордон.
До цього у Луганській області було затверджено регіональну цільову програму житлового кредитування внутрішньо переміщених осіб з відповідним фінансуванням.
Столиця щорічно продукує понад 120 тис. тонн опалого листя, яке є безкоштовною сировиною для такого заводу. Ринок біогазу є найбільш розвинений в Європі