Громади Майбутнього

Фото/відео

«Громади майбутнього» – учасник національного проекту «Нові лідери»

Ідею створення доступного житла з робочими місцями для соціально незахищених верств населення від проекту “Громади майбутнього” представлятиме Анна Колпачова.

Місто майбутнього: українцям пропонують житло й роботу

Суть ідеї в об’єднанні людей, які разом будують собі житло й виробничі потужності, як засіб до існування – пояснили учасники проекту “Громади майбутнього”.

Проект допоможе переселенцям з житлом і реабілітацією – Сатов

«Громади майбутнього» мають на меті забезпечити житлом і роботою соціально вразливі верстви. Автор ідеї розповів на UATV про свій проект і його втілення.

“Громади майбутнього” кличуть владу до спільнодії. Відеопослання

Громадські активісти шукають розв’язків проблеми забезпечення житлом і роботою малозабезпечених верств і діалогу влади й громадськості щодо цієї проблеми.

Житло і гідні зарплати: громадська ініціатива пропонує уряду рішення

Керівник проекту “Громади майбутнього” Олексій Сатов в інтерв’ю “Обозревателю” пропонує розв’язати проблему житла й роботи через самоорганізацію громадян.

“Громади майбутнього” пропонують житло для переселенців – «Інтер»

Одночасно вирішити питання житла й робочих місць пропонують активісти громадської ініціативи, які зібрали однодумців. Тему висвітлював провідний телеканал.

“Громади майбутнього” провели круглий стіл щодо облаштування переселенців і АТОвців. Фоторепортаж

Круглий стіл «Проблеми забезпечення житлом та роботою ветеранів АТО, тимчасово переміщених осіб та малозабезпечених – діалог влади і громадськості».

“Громади майбутнього” закликають голосувати на виборах президента

Не бути осторонь, не дати зробити цей вибір замість вас, не перекладати цю відповідальність на інших, а прийти на дільницю й власноруч свідомо голосувати.

Олексій Сатов: Сучасна українська толока – це новий соціум

Автор проекту “Громади майбутнього” на Українському радіо розповів, у чому полягає ідея сучасної української толоки та про поселення для тих, хто у скруті.

Андрій Куликов: Це змога для вас творити своє майбутнє

«Громади майбутнього» не лише будують житло, але й забезпечують роботою та великою радістю й доцільністю спільних рішень – вважає відомий журналіст.

Ярослав Гадзало: Громади мають заробляти на кінцевому продукті

Для того, щоб села виглядали, як європейські містечка, там має розвиватися аграрний бізнес, говорить президент Національної академії аграрних наук України.

Телеканал “Інтер” показав другий сюжет про доступне житло

Автор ідеї “Громади майбутнього” Олексій Сатов показав місцевість, на якій побудують містечко, та розповів про інноваційні технології його облаштування.

«Громади майбутнього» пропонують нужденним житло і роботу. Презентація

Громадська ініціатива презентувала унікальний проект забезпечення житлом і роботою учасників бойових дій, переселенців, багатодітних і незабезпечених родин.

Олексій Сатов на «Інтері»: Головний ресурс не гроші, а люди

У телесюжеті автор ідеї «Громади майбутнього» розповів, як громадська ініціатива забезпечуватиме житлом і роботою переселенців та учасників бойових дій.

Всеволод Стеблюк: Є унікальний шанс на нове суспільство

«Громади майбутнього» – це нове бачення мікросоціуму для тих, для кого війна стала частиною їхнього життя, вважає учасник бойових дій і військовий лікар.

Віталій Баранов: У мирному житті теж має бути “плече товариша”

Колишній командир 90-го батальйону знає ціну бойовому братерству, відтак високо оцінює зусилля тих, хто пропонує нові соціальні взаємини у мирному житті.

Олексій Сатов на ТРК “Київ” – про нові соціальні взаємини і свій проект

Автор і керівник проекту «Громади майбутнього» розповідає про унікальну ідею створення житла й робочих місць для соціально вразливих груп населення.

Презентація проекту “Громади майбутнього”. Фоторепортаж

Громадська ініціатива “Громади майбутнього” презентувала у Києві унікальний проект забезпечення житлом і роботою соціально вразливих верств населення.

Презентацію проекту “Громади майбутнього” показав “Прямий” канал

У Києві відбулася презентація проекту побудови соціального житла від Громадської ініціативи “Громади майбутнього”. Сюжет про це показав “Прямий” канал.

Оксана Мазур: Ми маємо зібратися і сказати – Ми це зможемо!

Про роль громадянського суспільства та участь кожного у його розбудові – розмірковує психолог, переселенка з Криму, офіцер запасу ЗСУ і багатодітна мати.

Степан Кудря: Відновлюваною енергією можна забезпечити півкраїни

Інститут відновлюваної енергетики розробляв технології для поселення Проекту “Громади майбутнього”. Своїми враженнями ділиться директор інституту.

Унікальна теплиця: «фруктовий рай» у північних широтах

Цитрусові та інші екзотичні рослини зріють взимку, і не в теплицях великих компаній. Про свою енергоефективну теплицю розповідає її власник на Київщині.

Гайде Різаєва: Це світло в кінці тунелю

Кримськотатарська активістка, учасниця Майдану, волонтерка і переселенка пояснює, чому так важливе будівництво житла для таких, як вона.

Олексій Сатов: Виробництво термодому навряд чи має конкуренцію

Пінопластова технологія значно дешевша, стійка до агресивних впливів та ергономічна. Про її переваги розповідає автор ідеї «Громади майбутнього».