Громади Майбутнього
Новини

У Вишгороді на екосуботнику прибрали історичну частину міста

«Зробимо Вишгород чистим разом!» – під таким гаслом  співробітники Вишгородського історико-культурного заповідника разом із іншими небайдужими жителями міста навели лад біля храму Бориса і Гліба, що в історичній частині міста. Таким чином вони долучилися до всесвітньої екологічної акції #TrashTagChallenge.

Саме в тому місці, де прибирали містяни, є історичні вали, які стали фактично сміттєзвалищем. Втім відсьогодні там стало чисто – вивезено десятки мішків зі сміттям.

Організатори акції: Вишгородська міська рада, Вишгородський історико – культурний заповідник, Туристичний кластер Вишгород, Громада Церкви Святих Бориса і Гліба. В акції взяли участь і представники Київської обласної організації Товаристава Червоного хреста.

Тим часом у столиці планують близько сотні толок у парках, скверах і на пляжах. Цієї весни вони відбуваються в контексті світової акції – прибери і покажи це в соцмережах.

Нагадаємо, соціальними мережами шириться всесвітня акція з прибирання сміття під назвою #TrashTag Challenge. Треба очистити забруднену ділянку і викласти в інтернет фотографії до і після прибирання. Акція вже дісталася Чорнобиля, згодом її підтримав Київ, а тепер Вишгород.

Джерело

Поділіться з друзями