Громади Майбутнього
Новини

Українських вояків після Донбасу навчать і працевлаштують

Ветеранам бойових дій на сході України допоможуть у навчанні і працевлаштуванні.

Відповідний пілотний проект діятиме до червня 2020 року у Львівській, Дніпропетровській і Київській областях.

Це перший крок у співпраці Міністерства у справах ветеранів і Міжнародної організації з міграції Агентства ООН (IOM Ukraine), повідомила міністр у справах ветеранів Ірина Фріз.

Вона домовилась із головою представництва Міжнародної організації з міграції Агентства ООН Томасом Лотаром Вайсом підписати Меморандум про співпрацю.

«Томас Лотар Вайт презентував пілотний проект, спрямований на реінтеграцію ветеранів АТО/ООС. Проект має допомогти їм з працевлаштуванням та започаткуванням власної справи», – зазначила Фріз.

«Даний пілотний проект розрахований на 18 місяців, і буде тривати до червня 2020 року. Пілот діятиме на території Львівської, Дніпропетровської та Київської областей. Одним з компонентів цього проекту стануть курси підвищення кваліфікації, перекваліфікації», – уточнила вона.

Міністерство ветеранів готове підтримати цей проект і надати йому інформаційну підтримку.

«Мінветеранів готові підтримати цей проект. Також ми можемо допомогти з інформаційною підтримкою. Адже, як показує досвід, іноді програма не спрацьовує в повному обсязі через банальний брак інформації про неї», – зазначила Фріз.

А у Києві днями відбулась церемонія випуску курсу англійської мови для українських ветеранів і колишніх військовослужбовців у рамках Програми НАТО з перепідготовки колишніх військовослужбовців, метою якої є соціальна адаптація і працевлаштування кадрових військових після закінчення військової кар’єри.

Джерело

Поділіться з друзями